+421 / 2 / 4910 1255

Príchod
Odchod
Dospelí
Deti
Biznis hotel

plný farieb

HOTEL COLOR ***  sa zameriava hlavne na biznis klientelu. Máme pestrú ponuku služieb a veríme, že naplníme aj Vaše očakávania.

 

Služby orientované na biznis klientovvieme, čo potrebujete

Tým, že sme si jasne určili smerovanie hotela, vieme si stanoviť aj priority a tou hlavnou ste práve Vy – náš biznis klient. Snažíme sa vyjsť v ústrety Vašim potrebám, či už si chcete oddýchnuť po náročnom dni, dobre sa najesť, vychutnať si kvalitné víno alebo sa ešte chvíľu venovať práci. V prípade, že Váš pracovný deň ešte neskončil – ponúkame:

  • Vysokorýchlostný internet (WiFi / sieťová prípojka)
  • Tlačiareň a fax
  • Kuriérske služby

Nové Comfort izby – Vaše sny budú u nás farebnejšie!

Sme Hotel Color a preto sme sa rozhodli spraviť váš pobyt ešte o trochu farebnejší. Zvýrazniť farebné škály niektorých izieb a tým umocniť emócie navodené jednotlivými (danými) farbami.
Ponúkame 4 rôzne farebné prevedenia a záleží len na Vás na akú farbu máte práve chuť. Jedno farebné prevedenie Vás môže naplniť pozitívnymi emóciami, iné Vám zas navodiť príjemný pocit pohody po náročnom dni. Každý z nás je iný – jedinečný, a práve preto si môžete vybrať právu tú „Vašu“.

Profi WiFi – jedinečné pripojenie do sveta internetu

Nainštalovali sme novú bezdrôtovú sieť, ktorá pokrýva kompletne celý hotel. Nemôže sa Vám stať, že by vypadlo pripojenie počas surfovania na izbe, resp. prišlo k strate signálu či prerušeniu pri prechode z jedného miesta v hoteli na iné. Môžete nerušene surfovať a zároveň sa pohybovať po hoteli vďaka tomu, že ste stále pripojený na tú istú sieť.

Vyššia bezpečnosť Vášho auta – kľudnejší spánok

Vyšší komfort Vášho pobytu vďaka pocitu, že máte bezpečne zaparkované auto. Ponúkame možnosť parkovať na novovybudovanom oplotenom parkovisku za hotelom, ktoré je zabezpečené monitorovacím kamerovým systémom a s rampou na vstupe či výstupe.

Školenia / Stretnutia / Oslavy - nové informácie spojené s chutným jedlom

Ponúkame možnosť využiť priestor reštaurácie a služieb kuchyne na rôzne podujatia či už ide o školenia, prezentácie, stretnutia alebo o slávnostné obedy či večere. Môžete využiť našu reštauráciu, ktorá je dobre presvetlená denným svetlom, poprípade využiť aj pomocné osvetlenie. Reštaurácia je priamo prepojená s barovým pultom. Na požiadanie je možné pripraviť: kino sedenie, školské sedenie, “U“ sedenie, “I“ sedenie a ženeva sedenie.

Menší hotel - osobnejší prístup k našim hosťom

Vďaka tomu, že nie sme veľký hotel, máme možnosť lepšie spoznať našich hostí. U nás nie ste len rezervačné číslo, ďalší check-in /check-out. Ale práve vďaka tomu, že kapacita hotela je menšia – vzniká priestor na úprimný úsmev a venovaniu sa Vašim požiadavkám. Pravidelných hostí už poznáme po mene a vieme, čo majú radi a na čo si potrpia.

 

Služby