O hoteli

Hotel Color*** v Bratislave je biznis hotel nachádzajúci sa vo východnej časti hlavného mesta len 4km od letiska M.R.Štefánika. Výborná poloha hotela umožňuje tiež ľahkú dostupnosť do historického centra priamou linkou električky len pár krokov od hotela. Hotel Color poskytuje nielen ubytovanie v Bratislave, ale aj reštauračné a kongresové služby. Nachádza sa v zóne Bratislava – Nové mesto, kde nájdete možnosti na nákupy, ale aj priestor na zábavu a príjemné strávenie voľného času. Hotel je ladený v modernom štýle a ponúka komfortné a príjemné ubytovanie za výhodné ceny.

V Hoteli Color sme sa rozhodli spraviť váš pobyt ešte o trochu farebnejší. Zvýraznili sme farebné škály niektorých izieb a tým umocnili emócie navodené jednotlivými farbami. Ponúkame 4 rôzne farebné prevedenia a záleží len na vás, na akú farbu máte práve chuť. Jedno farebné prevedenie vás môže naplniť pozitívnymi emóciami, iné vám zas navodí príjemný pocit pohody po náročnom dni. Každý z nás je iný – jedinečný, a práve preto si môžete vybrať izbu právu tú „vašu“.

POZRI SI LETÁK O NÁS

Hotel Color má celkovú kapacitu 73 „z toho 2 úplne nové izby Technology DeLuxe a Prémium DeLuxe“ nefajčiarskych izieb so 149 pevnými lôžkami a 12 prístelkami:
izby Classicjednolôžkové (2) a dvojlôžkové s možnosťou prístelky (29)
izby Classicdvojlôžkové s prístelkou (2)
izby Comfortjednolôžkové (2) a dvojlôžkové s možnosťou prístelky (17)
izby Comfortdvojlôžkové s prístelkou (1)
izby Comfortvybavené klimatizáciou a kávovarom (36)
rodinné izbyštvorlôžkové izby (2)
N O V I N K A : Pripravili sme pre Vás nový typ izieb Technology DeLuxe.

Technology de Luxe

N O V I N K A : Pripravili sme pre Vás nový typ izieb Prémium DeLuxe.

Business Premium de Luxe

Vynikajúca poloha Hotela Color mimo centra vytvára vynikajúce možnosti rýchlej a bezproblémovej dostupnosti všade kam potrebujete:

DiaľnicaLetisko M.R.ŠtefánikaNákupné centrum PolusNákupné centrum AVIONNákupné centrum IKEANákupné centrum KIKARekreačná oblasť Zlaté pieskyPalaceShopping Center
2 km4 km4 km2 km2 km2 km2 km3 km

Vyššia bezpečnosť vášho auta – kľudnejší spánok.

Vyšší komfort pobytu v Hoteli Color vďaka pocitu, že máte bezpečne zaparkované auto. Ponúkame možnosť parkovať na novovybudovanom parkovisku za hotelom za príplatok 7 EUR, ktoré je zabezpečené monitorovacím kamerovým systémom a s rampou na vstupe či výstupe.

Hotel Color v Bratislave akceptuje v reštaurácii stravné poukážky od DOXX – Stravné lístky, TicketRestaurant. V hoteli je možné platiť platobnými kartami VISA, MASTER CARD, JCB, AMERICAN EXPRESS.

Street view