Svadby, oslavy a stretnutia, klubové karty

Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať. Hotel Color je príjemné miesto v Bratislave na usporiadanie svadby, oslavy v štýle Color. Vašimi požiadavkami sa budeme zaoberať do najmenších detailov a vytvoríme tak spoločne nezabudnuteľný deň plný veselých a úsmevných spomienok. Rodinná svadba, oslava, slávnostný obed a večera či nakoniec aj komornejšia svadba, budú tou najkrajšou udalosťou, ktorej dodáme farebný veselý prvok. Na vašu svadbu, oslavu sa len tak nezabudne.

LETÁK SVADBY :

Leták svadby

 

Na svadby, oslavy sú k dispozícii úplne nové priestory s lobby barom , ktorý je priamo v susedstve. Atmosféru vášho krásneho dňa umocní aj dobre presvetlený priestor denným svetlom, poprípade je možné využiť pomocné osvetlenie.

Charakteristika miestností a služieb:
Kapacita miestnosti:
Výmera [m2]Kino sedenieŠkolské sedenieSlávnostné sedenie 1Slávnostné sedenie 2Slávnostné sedenie 3Banketové sedenieVoľné sedenie
Svadobná sála1866080100
Lobby bar100

K nezabudnuteľnej oslave patrí aj dokonalé jedlo, na ktorom si pochutia všetci pozvaní hostia. Takže chutiť bude aj tým najmenším, najvyberavejším a najnáročnejším členom rodiny, priateľom, kolegom alebo známym. Taktiež myslíme na hostí s laktózovou intoleranciou a celiatikov. Naši skúsení a šikovní kuchári vytvoria hravé slávnostné menu, ktoré bude ale zároveň odrážať aj vaše vízie. Zabezpečujeme aj catering na mieru.

Dokonalosť vašej svadby, oslavy dotvorí výzdoba a priestory upravené podľa vášho vkusu a charakteru oslavy. Každá oslava tak získa jedinečný vzhľad, či už romantický, moderný, tradičný alebo extravagantný.

V prípade záujmu vám veľmi radi pripravíme ponuku presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Pre bližšie informácie prosím neváhajte kontaktovať FB oddelenie restaurant@hotelcolor.sk

STAŇTE SA ČLENOM CLUBU COLOR A ČERPAJTE VÝHODY :

Staňte sa členom klubu Color

VYPLŇTE REGISTRÁCIU A ODOŠLITE JU NA reception@hotelcolor.sk

REGISTRAČNÝ FORMULÁR KLUBU COLOR BRATISLAVA

VOP ČLENSTVA CLUBU COLOR :

Všeobecné podmienky členstva v klube hotel Color Bratislava

LETÁK CLUB COLOR :

Letak karty hostia A5 2019

GDPR :

Zásady ochrany a spracovania osobnych udajov PAM-INVEST prevadzka hotel COLOR

Street view