HOTEL COLOR ***, Pri Starom mýte 1, 831 04 Bratislava

Svadby, oslavy, stužkové slávnosti

Chceme byť súčasťou Vašich nezabudnuteľných udalostí

Príjemné prostredie pre vašu svadbu a oslavu

V našom hoteli vieme, že každá svadba a oslava si zaslúži byť nezabudnuteľná. Ponúkame Vám útulné a štýlové prostredie, kde môžete pohodlne osláviť dôležitú udalosť s priateľmi a rodinou. S našimi profesionálnymi službami a starostlivosťou o detaily sa postaráme o každý aspekt Vašej udalosti, aby bola absolútne dokonalá. Nechajte nás pomôcť Vám usporiadať nezabudnuteľný deň, ktorý si budete navždy pamätať.

Na svadby a oslavy máme k dispozícii kongresové priestory a štýlový lobby bar, ktorý je priamo v susedstve.

Atmosféru Vášho krásneho dňa umocní aj dobre presvetlený priestor denným svetlom, súkromné vonkajšie terasy a pastelová farebnosť celého priestoru.

Klimatizácia
Profi vysokorýchlostný internet (wifi / sieťová prípojka)
Ozvučenie s mikrofónom
Terasa
Parkovanie
možnosť variabilného členenia sály

K nezabudnuteľnej oslave patrí aj dokonalé jedlo, na ktorom si pochutia všetci pozvaní hostia.

Chutiť bude aj najmenším, najvyberavejším a najnáročnejším členom rodiny, priateľom, kolegom alebo známym. Myslíme tiež na hostí s intoleranciami a alergiami. Naši skúsení a šikovní kuchári vytvoria hravé slávnostné menu, ktoré bude zároveň odrážať Vaše vízie. Zabezpečujeme aj catering na mieru.

Dokonalosť Vašej príležitosti dotvorí výzdoba a priestory upravené podľa Vášho vkusu. Každá oslava u nás získava jedinečný vzhľad, či už romantický, moderný, tradičný alebo extravagantný.

V prípade záujmu vám veľmi radi pripravíme ponuku presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Pre bližšie informácie prosím neváhajte kontaktovať obchodné oddelenie